Trattoria „Chłopcy z Ferajny” istnieje od 2010 roku i zdążyła zgromadzić spore grono wiernych gości. Są wśród nich mieszkańcy naszego miasta, a także okolicznych miejscowości i innych regionów Polski.

chlopcy z ferajny _048a

Nasza trattoria położona jest obok lasu, z dala od hałaśliwych ulic. Stworzyliśmy w niej namiastkę wspaniałej włoskiej kuchni, aby podzielić się z Państwem naszą pasją jaką jest gotowanie. Każdy kto lubi dobre jedzenie znajdzie tu coś dla siebie. Oferujemy Państwu lekkie przystawki i sałatki, spory wybór rozmaitych makaronów, doskonałą pizzę na chrupiącym cienkim cieście, która zdobyła pełne uznanie w naszym mieście i nie tylko. W naszym MENU znajdą Państwo również wyszukane dania mięsne i rybne, które cieszą się ogromnym powodzeniem.

W rodzinnej, luźnej atmosferze, przy nastrojowej muzyce spędzą Państwo mile czas delektując się pyszną aromatyczną kawą.

Trattoria to również ładne, klimatyczne wnętrze a także miła i fachowa obsługa. W sezonie letnim czeka na Państwa przyjemny ogródek , który pozwoli zapomnieć o zgiełku dnia codziennego.

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY SMACZNEGO